Máme stabilní tým více než 70 vývojářů a každým rokem nás přibývá. Naším cílem však není vytvořit korporátní prostředí, ve kterém jsou striktně nastavené procesy s nimiž je náročné hnout. Právě naopak. Důvěřujeme v intuici našich zaměstnanců, pořádáme častá setkání a vítáme nápady na zlepšení nejen u firemních procesů, ale nasloucháme i dalším potřebám našich lidí. Jen společnými silami můžeme neustále posouvat hranice!

Dan Mikulič
Personální oddělení

Jan Pícha
Vedoucí oddělení
české části R&D Leuze

Ondřej Dostál
Vývojář Firmware

Ondřej Hála
Vedoucí týmu Windows Apps&GUI
Vedoucí pobočky ČB

Pavel Housar
Jednatel společnosti

Co děláme?

Tvoříme budoucnost automatizace a její bezpečnosti, aktivně se tak podílíme na rozvoji konceptu Průmyslu 4.0. Naše senzory jsou součástí nejmodernějších výrobních linek a logistických center po celém světě. Posouváme hranice vývoje technologií, přemýšlíme komplexně a nebojíme se přicházet s neotřelými nápady. 

Mimo to se také soustředíme na výzkumné a vzdělávací projekty ve spolupráci s vědci a studenty technických univerzit.

Obory, v nichž se u nás uplatníte

Vývoj aplikačního SW

Vývoj aplikačního SW

Vyvíjíme interní konfigurační nástroje pro podporu a automatizované testování i komplexní aplikace pro koncové zákazníky – nejčastěji prostřednictvím C# či platformy .NET framework včetně integrace cloudových řešení, ovladačů hardwarových zařízení a následné správy.

Vývoj embedded SW

Vývoj embedded SW

Naše řešení zahrnuje celý proces vývoje embedded softwaru počínaje analýzou obecných a systémových požadavků přes tvorbu architektury, designu a samotný vývoj až po správu, podporu a konzultační činnost s ohledem na veškeré potřebné procesy a normy.

Systémové testování

Systémové testování

Stavba testovacích zařízení

Stavba testovacích zařízení

Automatizace a bezpečnost

Automatizace a bezpečnost

Aktuálně z Leuze

Posouvej hranice s námi!